If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Krabicová kompilace přídavků pro Mafii II

Eurogamer zjistil žhavou novinku.

Horkou novinku se Eurogamer.cz dozvěděl z vydavatelského plánu Cenegy Czech. Plánuje se vydání krabicové kompilace všech oficiálních přídavků do Mafie II. Čili něco podobného, k čemu tento distributor přistoupil u série dodatků do Falloutu 3 pro ty, kteří si je nechtějí nebo nemohou pořizovat digitální distribucí (Steam apod.).

Krabici najdete v domácích obchodech pod názvem Mafia II DLC Pack a obsáhne tři přídavky: Betrayal of Jimmy (Zrada Jimmyho - to je ten úvodní, který byl zpočátku PS3 exkluzivní, pak bude i pro ostatní platformy), Jimmy's Vendetta (Jimmyho pomsta - včera recenzován) a Joe's Adventures (Joeho dobrodružství, má se prý objevit koncem září).

Tato kompilace bude (stejně jako základní Mafia II) kompletně v češtině. Na Xzone stojí 699 Kč (PC verze) nebo 799 Kč (X360 verze), jako vždy o stovku levněji než činí doporučená cena. Což není špatné vzhledem k faktu, že dohromady tyto přídavky nabídnou mnohem delší zábavu (desítky hodin) než původní hra.

Mafia II DLC Pack by měl vyjít v listopadu nebo nejpozději do Vánoc. PS3 verze přídavků nebude, kvůli politice Sony půjdou i nadále sehnat jen z PlayStation Store.

Cenega vše zatím nijak nekomentovala, zřejmě jen čeká na tiskovou zprávu od 2K.

Tagged With

Comments