If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Krabicová speciálka Sifu v květnu v lokalizované verzi a krátký akční film s živými herci

Co přinese navíc oproti brzké digitálce?

Sifu vypráví příběh mladého studenta kung-fu, vydávajícího se na cestu za pomstou v touze potrestat zločince, kteří povraždili jeho rodinu. Stojí sám proti všem, nemá žádné spojence, zato nepřátel nespočet. Spolehnout se může jen na svou neobyčejnou znalost kung-fu a tajemný medailon - jedině s jejich pomocí má naději zvítězit a zachovat odkaz své rodiny.

Na cestě za pomstou: Při pronásledování nepřátel poznáte nejrůznější stránky vašeho města, od předměstí terorizovaných zločineckými gangy po neosobní chodby vysokých kancelářských budov. Máte jenom jeden den, v cestě vám stojí zástupy protivníků a každá chyba vás bude stát drahocenný čas.

Jedinou možností je přizpůsobit se: Přesné manévrování a dovedné využívání okolí k vlastnímu prospěchu jsou klíčem k vašemu přežití. Využijte všeho, co se vám namane - drobných předmětů, provizorních zbraní, oken i říms... Vaše šance jsou mizivé a nikdo s vámi nebude mít sebemenší slitování.

Výcvik nezná konce: Učení dělá mistra a s kung-fu se vaše tělo a mysl vydávají na nekonečnou pouť. Poučte se ze svých chyb, odemykejte jedinečné dovednosti a najděte v sobě sílu potřebnou k ovládnutí ničivých technik Pak Mei kung-fu, stylu bílého obočí.

Third-person mlátička Sifu - Vengeance Edition u nás vychází krabicově 3. května 2022 pro herní konzole PlayStation 4 a PlayStation 5.

Limitovaná Vengeance Edition obsahuje navíc steelbook, tři litografie, 48stránkový artbook a digitální soundtrack. Hra bude k dispozici s oficiální českou lokalizací formou textů. Slíbil to domácí distributor HYPE s.r.o.

Studio Sloclap se také dohodlo režisérem jménem Christopher Clark Cowan na vytvoření krátkého filmu o bojovém umění s živými herci na motivy právě Sifu. Podívejte se na těchto devět minut níže a nažhavte se tak na vydání digitálky pro PC a PS5 už 8. února:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Sifu

PS4, PS5, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments