If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Krásné efekty blesků, větru a deště v Assassins Creed 4 na Xbox One

Proč se u této hry vyplatí počkat na nextgen verzi?

Na internetu se dnes večer objevila předváděčka bouřky v nextgen verzi Assasins Creed 4: Black Flag, která vypadá opravdu dobře. Při každém záblesku se osvětlí palmy i pláž hezkým efektem, jaký neznáme z X360, vegetace je zmítána silným větrem a padající kapky deště se odrážejí v kalužích či na mokrém povrchu, jako jsou např. skály. Teď si zbývá už jen přát, aby někdo vytvořil takovou hru založenou jen na efektech počasí:

V závěru druhého videu jsou ještě poprvé ukázány vyšší, skoro až nerealistické vlny při plavbě na lodi. Podle autora videa nebude nextgen o tom, v jakém rozlišení hra běží, nýbrž právě o těchto vizuálních efektech:

Poslední nová nahrávka z verze hry pro Xbox One je místy spíš zklamáním, ačkoli i zde je na první pohled vidět znatelně detailnější zpracování než na X360, například více neprůhledného kouře po výstřelu z děla, který přidává na atmosféře. Každopádně i tak je rozdíl v grafice mezi nextgen verzí a tou pro starou generaci určitě citelnější než např. u Call of Duty: Ghosts.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles