If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Krokovací cyberpunkový dungeon Conglomerate 451 opouští Early Access

+ startovní trailer, zajímavé vlastnosti.

Rusko-středoevropský vydavatel 1C Entertainment dal na vědomí, že dnes se Conglomerate 451 překlápí z Early Access do ostré verze. Stojí na Steamu jen 17 eur a zatím tam má kladné uživatelské recenze.

Hraje se jako staré krokovací dungeony s pohledem z vlastních očí a tahovými boji, ale odehrává se většinou venku ve městě budoucnosti se zkorumpovanými korporacemi, podobně jako v Cyberpunk 2077.

Abyste tam sjednali pořádek, naklonujete si jednotku agentů, jejichž DNA si upravíte k obrazu svému a vybavíte je implantáty nejen pro větší sílu končetin (ala Deus Ex). Bude to potřeba, protože prohra v bitvě znamená ztrátu dosavadního pokroku (definitivní smrt). I drobné zranění zde má dlouhodobé následky s permanentními nevýhodami, tzv. systém bolesti a traumat přenášených mezi jednotlivými misemi.

Startovní trailer:

Oproti Early Access přidalo studio RuneHeads čtyři nové oblasti k prozkoumání, příběhový režim, 25 nových nepřátel, 10 NPC postav, bosse korporací, redesignované uživatelské rozhraní či náhodné perky.

Chybět nemůže hackování v kyberprostoru, kupování syntetických drog pro krátkodobé posilnění, správa zdrojů ve vlastním výzkumném centru, sběratelské předměty či režim Endless pro nekonečný přísun obsahu.

Více zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Conglomerate 451

PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments