If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Která mise Assassins Creed 4 je zatím nejoblíbenější?

Masové publikum už projevilo své choutky.

Jak možná víte, UbiSoft zabudoval do letošního dílu zabijácké série nový systém, ve kterém mají hráči možnost zhodnotit každou misi hned po jejím dokončení na výsledné obrazovce. Nyní z toho vylezly první tvrdá data a výrobce tak mohl posoudit, jak se jeho chutě liší od širokého masového publika, byť vzorek prý ještě není moc velký.

Zatím nejoblíbenější misí z Assassins Creed 4 je dle tohoto průzkumu šestá paměť z druhé sekvence, která se jmenuje The Treasure Fleet. Hráč se v ní probouzí v podpalubí a na početné flotile lodí kotvících těsně vedle sebe na klidném moři má za úkol osvobodit vězně, které pak neverbuje do své posádky, včetně sblížení s černošským parťákem. Podle průchodu touto misí níže to na nějakou hitparádu nevypadá a umělá inteligence nepřátel nehybně stojících za bednami někdy připomíná IQ tykve:

K čemu vlastně takto získaná data UbiSoftu budou, odpověděl manažer projektu pro NowGamer: "Poskytují nám báječné nahlédnutí na to, jak si hráči užívají naše tituly a poslouží to v budoucnu vývojářským týmům, aby vytvářeli mise, které se lidem líbí."

Toto ohodnocení počtem hvězdiček na stupnici od jedné k pěti zkombinuje výrobce s jiným sledováním chování hráčů, které používá už delší dobu a lidé o něm přímo nevědí.

Comments