If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kterýkoli hráč Black Ops 2 bude moci streamovat na YouTube

Activision inovují.

Už nemusíte mít speciální krabičku pro záznam hraní a PC pro zpracování videa. Podobně jako třeba Eurogamer živě vysílal přednášky z veletrhu EG Expo, i Activision se rozhodli inovovat a dnes představili novou funkci, kterou jim může Battlefield 3 jen závidět.

Hráči Black Ops 2 na PS3 a X360 budou moci živě streamovat jejich hraní přímo na YouTube, včetně obrazu z jejich webkamerky a audio komentáře. Diváci toto jejich hraní mohou sledovat buď na YouTube přes internetový prohlížeč, v mobilu, tabletu nebo přes Call of Duty Elite, kde navíc zjistí i kartu dotyčného, jakou má výbavu, jak se mu dařilo v posledních zápasech atd. Se streamy mají existovat určité restrikce, které zatím nebyly zveřejněny.

"Snažili jsme se učinit živé vysílání zápasů ligových zápasů co nejpřístupnější, aby se hráči mohli snadno podělit o své zážitky s ostatními," řekl šéf studia Treyarch, který si tak trochu udobřil komunitu po výrocích o omezeném nastavení zorného úhlu nebo po výzvě ohledně šíření záznamů hry dlouho před vydáním.

Hraná TV reklama na Black Ops 2
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments