Skip to main content

Kusově omezená Steelbook edice vizuálních novel o japonském středoškolákovi

Série Chaos ve dvou hrách v jednom balení.

Série CHAOS konečně přichází na Nintendo Switch, a to hned se dvěma hrami v jednom balení.

CHAOS;HEAD NOAH: Vžijte se do role středoškoláka Takumiho a s pomocí své schopnosti zvané „blud“ odhalte pravdu v případu sériových vražd, který si vysloužil název „Šílenství nové generace“. To, jakým bludům se poddáte, ovlivní výsledný konec vašeho dobrodružství.

CHAOS;CHILD: Jako středoškolák Takuru objevujte tokijskou čtvrť Šibuja v roce 2015, šest let po zemětřesení, které téměř srovnalo celé město se zemí, a pokuste se přechytračit osobu tahající za nitky v novém případu sériových vražd, které svým provedením připomínají předchozí „Šílenství nové generace“.

  • Užijte si obě dobrodružství plná bludů ze série Science Adventure na jedné cartridgi.
  • Obě hry nabízejí větvící se cesty a více různých zakončení. Kam až vás vaše bludy dovedou?
  • CHAOS;HEAD NOAH, včetně úvodních filmových sekvencí, bylo plně převedeno do HD, společně se všemi novými písněmi vytvořenými během původního portu.
  • Obě hry obsahují japonské i anglické texty a původní japonský dabing.

Dvojice vizuálních novel CHAOS;HEAD NOAH / CHAOS;CHILD DOUBLE PACK vychází krabicově pro herní konzoli Nintendo Switch 7. října 2022, uvedl domácí distributor HYPE. Kusově omezená SteelBook Launch Edition obsahuje navíc steelbook honosící se exkluzivním obrázkem s Rimi a Serikou od návrháře postav Mucumi Sasakiho a DLC s bonusovými kostýmy pro hru CHAOS;HEAD NOAH.

Read this next