If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kutí tvůrci The Order: 1886 novou bojovku?

Rádi by zpět do AAA vod.

The Order: 1886 (Alza.cz) signalizuje ranou éru PS4 exkluzivit, kdy forma vítězila nad obsahem a hratelností. Jelikož Sony pak nedala studiu Ready at Dawn další zakázku, vytvořilo v minulých třech letech pár menších kousků, které nikoho moc netankovaly.

Nyní se však pro Polygon nechali slyšet, že by se rádi vrátili k výrobě vysokorozpočtových AAA titulů - i kvůli tomu, že prodeje prý měly "dlouhý ocas" a stále se jim prý ozývají noví lidé, kteří se ptají na pokračování:

"Vymysleli jsme celé univerzum a příběh, který by vystačil na několik her. Asi jsme s tím tehdy strávili příliš času na úkor produkčních hodnot a herních mechanismů," přiznal šéf firmy Ru Weerasuriya, aniž by uvedl, jestli se se Sony či někým jiným dohodli na nástupci. Spíš to zatím vypadá jen jako takovou nahozenou udičku a vyčkání na reakce.

V té samé době se objevil inzerát, ve kterém Ready at Dawn hledají posily pro "third-person akci ve zbrusu nové značce". Dle popisu se zdá, že by mohlo jít o 3D bojovku, která nemusí mít daleko k For Honor či Arms.

Nejspíš tedy našli nového vydavatelského partnera, za jehož peníze kutí nový projekt, oznámení je však ještě daleko.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments