If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Lákání asi na Titan Quest 2 ve 2021

Nic jiného to být nemůže?

Pokud vás netěší pomalý vývoj Diablo 4, o němž se dozvídáme jen drobnosti, jak se mění uživatelské rozhraní a podobně, měli byste zbystřit.

Série ze starověkého Řecka, která byla svého času považována za důstojného nástupce akčního RPG od Blizzardu, se patrně brzy vrátí v něčem novém.

Vyplývá to z čerstvého vábení Handy Games na Twitteru, nic jiného to prakticky být nemůže.

K artworku některých postav z obalu předešlého Titan Quest přihodili "2021" a text: "Pracujeme na něčem legendárním. Hádejte, o co jde!"

Otázkou je, proč to řeší Handy Games (divize THQ Nordic pro menší tituly či odbočky, jako Jagged Alliance) a nikoli hlavní značka tohoto vydavatele. Snad se nejedná jen o nějakou konverzi pro mobily...?

Původní Titan Quest vyšel už ve 2006 a o rok později dostal datadisk Immortal Throne. Navzdory technickým problémům se tahle série rychle zapsala do povědomí, takže když ji THQ Nordic ve 2016 oživili s Titan Quest: Anniversary Edition, potěšilo to fanoušky.

Následovala to rozšíření Ragnarok a Atlantis ve 2017 až 2019, čímž patrně tahle diablovka neřekla poslední slovo. Vzhledem k současné popularitě tohoto prostředí díky Assassins Creed Odyssey či Immortals by se asi prodávala jako rohlíky.

Comments