If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Lednové plné hry Xbox Live Gold a rodinný Xbox Game Pass

Úvahy nahlas.

Vzhledem k únorovému vydání druhého dílu dává perfektní smysl uvést tuto značku v širší povědomí hráčské veřejnosti.

Bandai Namco se tedy domluvili s Microsoftem, že jednička Little Nightmares bude nabídnuta "zdarma" v plné xboxové verzi během ledna.

V rámci předplatného Xbox Live Gold či Xbox Game Pass Ultimate se pak druhou hrou stane první díl zombie akce Dead Rising od Capcomu.

Související zpráva zase naznačuje, že možná vznikne další verze služby Xbox Game Pass, vedle té stávající normální a Ultimate.

Někdo se totiž tento měsíc optal Phila Spencera, zda-li neuvažují o zavedení rodinného Family plánu předplatného. Něco jako nabízí Spotify či Apple Music, aby mohlo obsah konzumovat až pět lidí jedné domácnosti v tu samou dobu na různých zařízeních.

Samozřejmě by to muselo být dražší než standardní Xbox Game Pass, to je jasné. A také je otázka, jak by se zamezilo zneužívání skupinami kamarádů, kteří rodinu netvoří, jestli by se vždy ověřovala IP adresa připojení na daný uživatelský účet atd.

Xboxový boss na tento nápad odpověděl kladně, prý by to rádi udělali, něco jako Home funkce na samotné konzoli. Zatím to však nelze brát jako nějaké potvrzení, na zavedení si ještě asi nějaký čas počkáme.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments