If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Left Alive má termín pro západní trhy

Kdo by bral Metal Gear a mechy?

Teď, když se Hideo Kojima rozkmotřil s Konami a jeho Death Stranding bude něčím úplně jiným, co byste řekli na novou japonskou hru trochu ve stylu Metal Gear?

Právě něčím takovým se zdá být Left Alive (Alza.cz) od Square Enix, survival střílečka v temném fiktivním světě Novo Slava roku 2127 o tom, jak lidstvo ve snaze o lepší budoucnost vytvořilo Wanzery, což jsou místní mechové, které lze mimochodem unést. Zažijete příběh o devastující překvapivé invazi, kdy z města zbyly jen ruiny.

Zatímco dříve ohlášený 28. únor se později ukázal být termínem pouze pro japonský trh, dnes jsme se dozvěděli, že hra vyjde na západních trzích pro PC (Steam) a PS4 přesně

Zárukou úspěchu má být hvězdná sestava veteránů: Toshifumi Nabeshima (Armored Core), Yoji Shinkawa (Kojima Productions, designér postav pro Metal Gear) a Takayuki Yanase (designér mechů, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles X).

Níže obsah Day One edice a nedávné video z TGS2018, které tak úplně nevypadalo na to, že by měla být hra za pár měsíců hotova.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments