If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

LEGO: Legends of Chima budou tři hry v novém světě

Pro různé platformy s odlišným obchodním modelem.

Už žádné Star Wars, Harry Potter, Pán Prstenů či Piráti z Karibiku. Warner Bros a TT Games se po osmi letech ždímání slavných filmových licencí rozhodli vypravit do neprobádaných vod s úplně novou značkou Lego: Legends of Chima. >Není to překlep, nejde o Čínu, ač možná v něčem posloužila jako inspirace.

Tento svět čerpá z nové série hraček Lego o zemi obývané rozličnými magickými zvířecími kmeny, podle artworků krapet jako Avatar. Aby ho pořádně vtloukli všem do hlav, nepůjde o jedinou hru, nýbrž hned o tři, každá pro jinou platformu, s odlišným obchodním modelem a s jiným partnerským studiem TT Games.

Nejprve se už dnes na homepage, resp. zítra na iPhone/iPadu objeví závodní minihra s podtitulem Speedorz. V létě se k nim přidá Lego: Legends of Chima: Laval's Journey pro VITA a na podzim to samé dobrodružství se statečným válečníkem Lavalem ve verzi pro 3DS/DS.

Koncem roku potom řadu uzavře nejsložitější ze tří her a to free-2-play onlinovka Lego: Legends of Chima Online vyvinutá od montrealského studia Warner Bros. Hráči v ní budou moci stavět a přizpůsobovat si vlastní svět nebo vzít různé mise.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments