If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

LEGO Marvel Super Heroes 2 oznámeni

Detaily + teaser.

Netrvalo to dlouho od březnových LEGO Worlds a dubnového LEGO City Undercover (Alza.cz), je tu další hra s kostičkami oblíbené dětské stavebnice, která prý nabídne zcela nové a originální dobrodružství, vůbec poprvé s větveným příběhem.

Jedná se o volné pokračování LEGO Marvel Super Heroes z roku 2013. Dnes oznámená dvojka - plod spolupráce Warner Bros, TT Games a The Lego Group - vyjde 17. listopadu 2017 pro PC, PS4 a X1, kdežto verze pro Switch dorazí až někdy před Vánocemi.

V krátkém teaseru, který je předzvěstí toho kompletního slíbeného na 23. května, účinkují Baby Groot a Doctor Strange. Níže pak tisková zpráva Cenegy Czech.

Hra LEGO Marvel Super Heroes 2 představuje spojení ikonických Marvel superhrdinů a záporáků z odlišné éry a reality a typického LEGO humoru. Hráče zavede do kosmické bitvy odehrávající se napříč ikonickými Marvel lokacemi, které jsou vyrvány z času a prostoru a utváří tak neuvěřitelný svět zvaný Chronopolis.

LEGO Marvel Super Heroes 2 přinese kromě originálního příběhu také nové herní prvky, jako je například ovládání času a kompetitivní mód Super Hero pro 4 hráče," říká Tom Stone, ředitel společnosti TT Games. "Tato hra má potenciál oslovit jak fanoušky franšízy LEGO a Marvel, tak i úplné nováčky. Těšit se můžeme na celou řadu zcela nových herních postav známých z univerzu Marvel, tak i na staré dobré známé postavy v nových převlecích."

Hráči budou moci převzít kontrolu nad mnoha ikonickými postavami, jako je například Cowboy Captain America, Spider-Man 2099, Thoe, Hulk, Strážci Galaxie, Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Green Goblin a mnoho dalších. LEGO Marvel Super Heroes 2 přinese signifikantní LEGO humor a zábavu pro celou rodinu díky kooperativnímu a kompetitivnímu módu pro až 4 hráče.

Comments