If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Letištní teroristy v MW2 půjde přeskočit

Reakce Activision na kontroverzní video.

Čtyřiadvacet hodin po úniku kontroverzního videa, které odhalilo, že v Modern Warfare 2 bude jedna mise za teroristy a že v ní hráč brutálně popraví desítky lidí v prostorech haly letiště, dorazila reakce výrobce Activision.

Serveru VG247 potvrdili, že inkriminovaný level skutečně pochází ze hry Modern Warfare 2: "Tato scéna vypráví o až nelidsky surovém chování ruských záporňáků, kteří se nezastaví před ničím. Ukázání tohoto čirého zla přidává na významu hráčova úkolu zastavit je."

Zajímavé je, že tuto brutalitu na letišti bude možné úplně přeskočit. "Na začátku hry se nachází dva checkpointy, kde je hráč varován, že následující pasáže mohou být drastickým zážitkem a že je v případě zájmu může vynechat," vysvětlili Activision s tím, že tyto místa prý nelze minout.

Aby byli úplně z obliga, závěrem ještě pro jistotu připomněli, že Modern Warfare 2 je fantasy akce, navržená pro intenzivní a realistickou hratelnost. Odráží skutečné válečné konflikty, podobně jako akční filmy. A především, její věkové doporučení je až od 18 let.

Comments