If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Letošek prý Assassins Creed vynechá. Pak znovu Třetí křížová výprava?

Spekulace.

Docela by to dávalo logiku: kvůli koronaviru a lockdownům teď probíhá vývoj pomaleji než běžně, takže není možné chrlit nový velký díl série podzim co podzim, ani když na něm dělá patnáct studií z celého světa.

Letošní rok se tedy prý nového dílu Assassins Creed nedočkáme, tzn. vynechá 2021, aby se mohl vrátit v plné síle před Vánoci 2022.

A v docela překvapivém zasazení, kterým nebude Čína ani Japonsko, nýbrž návrat do období Třetí křížové výpravy. Jinými slovy, hra by se odehrávala po událostech úplně prvního dílu série.

Přišel s tím už minulý měsíc francouzský YouTuber j0nathan, který se dříve osvědčil s úniky o Valhalla, co se později potvrdily jako pravé.

Pokud by se ani tentokrát nepletl, ocitnete se mezi lety 1191 - 1199, kdy budete sledovat život krále Richarda Lví srdce po Třetí křížové výpravě, ale i před ní.

Soudě dle různých náznaků není vyloučeno, že zavítáte do izraelského města Acre, na řecké Korfu, do Dubrovníku a dokonce i Vídně či Kolína nad Rýnem.

Pracovním názvem má být údajně Assassins Creed Knighthood, ale to se samozřejmě ještě může změnit, stejně tak je možné, že vše jsou pouze něčí výmysly. Více na Redditu.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments