If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Limitované balení Switch s Mario Kart 8 Deluxe k dispozici

U vybraných prodejců v ČR i SK.

Nastartujte motor a sešlápněte pedál k zemi.

Limitovaný bundle Nintendo Switch + Mario Kart 8 Deluxe, ve kterém nechybí konzole Nintendo Switch s lepší životností baterie, je již dnes na pultech obchodů Alza, JRC (v České republice) a ProGamingShop (na Slovensku).

Vánoce jsou za dveřmi, a právě tento bundle může být skvělým dárkem pro ty přátele a členy rodiny, kteří závodění kdykoliv a kdekoliv milují. Bundle sestává z konzole Nintendo Switch s lepší životností baterie, páru ovladačů Joy-Con (Neon Red/Neon Blue) a kódu ke stažení hry Mario Kart 8 Deluxe. To je vše, co dva hráči k závodění potřebují. Dokoupíte-li si další pár Joy-Con ovladačů navíc, můžete závodit v až 4 hráčích najednou. A protože díky konzoli Nintendo Switch hrajete kdykoliv, kdekoliv, s kýmkoliv, spustíte hru na velké televizi doma, na cestách ve vlaku či kdekoli jinde, kam vás vaše závodnické srdce vede. Troufnete si na to vyzvat ostatní hráče světa? V online závodech své síly poměříte s až 11 hráči. Z celkového počtu 12 závodníků, se z jedné konzole Nintendo Switch do jednoho online závodu mohou lokálně zapojit až dva hráči.

V Mario Kart 8 Deluxe proti sobě napříč Mushroom Kingdom a dalšími destinacemi závodí známé postavičky nejen ze série Super Mario - Mario, Luigi, Peach a Bowser - ale i z dalších oblíbených Nintendo sérií, jako je např. Link ze série The Legend of Zelda, Inklingové ze série Splatoon nebo Isabelle ze série Animal Crossing. Závodníkům na cestě k vítězství pomáhají speciální předměty jako např. Super Star, díky které jste na krátkou dobu nezasažitelní, Spiny Shell naopak stíhá a útočí na hráče na prvním místě. Když se do akce navíc zapojí upravená gravitace, díky které závodíte na stěnách budov nebo napříč úchvatnými vodopády, a speed boosty, které získáte narážením do soupeřů, o zábavu nemůže být nouze. Závodit můžete ve stylu The Legend of Zelda: Breath of the Wild! Vyražte na okruh s Master Cycle Zero a s Champion's Tunic jako Link a své vozítko „vytuňte" novými legendárními kousky: Ancient Tyres a Paragliderem. Doporučujeme shlédnout trailer Mario Kart 8 Deluxe X The Legend of Zelda: Breath of the Wild, kde můžete nová vylepšení vidět v akci.

S více než 19 miliony prodaných kopií je po celém světě Mario Kart 8 Deluxe oblíbeným multiplayer titulem hráčů všech věkových i dovednostních kategorií. Díky doplňku Smart Steering feature si i ti nejmladší užijí závodění bez nešikovného vyjíždění z dráhy, neboť hru můžete ovládat i pohybem.

Tagged With

Comments