If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

LittleBigPlanet a inFamous budou zdarma

Kterými dalšími hrami vás Sony odškodní?

Zřízení uživatelského účtu na PlayStation Network, které byly zdarma, nyní každému může vynést více než tisícovku. Sony totiž zveřejnila detaily svého programu Welcome Back - aneb jak přesně odškodní evropské majitele PS3 za skoro měsíc trvající výpadek služby PSN (nyní již částečně zprovozněné) a odcizení osobních dat.

Každý, kdo měl na PSN účet před 20. dubnem, si po opětovném spuštění PlayStation Store (někdy později tento měsíc) bude moci vybrat dvě PS3 hry zdarma z tohoto seznamu: LittleBigPlanet, Infamous, Wipeout HD/Fury, Ratchet and Clank: Quest for Booty nebo Dead Nation. Majitelé PSP zase dostanou na výběr k downloadu dvou z těchto her: LittleBigPlanet PSP, ModNation PSP, Pursuit Force nebo Killzone Liberation.

Jestli si vyberete LBP + inFamous, můžete ušetřit za 699 Kč + 399 Kč, za něž se obě hry u nás stále prodávají. Horší je jiná věc: pokud někdo vlastní PS3 delší dobu, obě hry už asi dávno bude mít, a zbydou mu jen samé menší hry. Na druhou stranu, spousta lidí má na PSN více účtů, díky čemuž mohou z nabídky získat všechny hry. Podrobnosti o celé akci zde.

Sony také dnes oznámila pojištění PSN účtu i pro Evropu. Zatím je však možné sjednat jen pro uživatele ve Velké Británii, Německu, Francii, Španělsku a Itálii (pro další země se prý ještě hledá řešení). Ve spolupráci s firmou Affinion International Limited se uživatelé budou cítit bezpečněji - ve věci ochrany osobních dat díky službě monitorování a upozornění, můžete zavolat na zákaznickou linku, hlídána bude vaše kreditka a uhrazeny budou náklady související s její nutnou výměnou při zneužití.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments