If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Lovecká hra The Hunter: Call of the Wild se rozšíří o savanu

Volání Afriky v DLC, hezčí než ve Far Cry 2.

Studio Avalanche není živo jen pracemi na Just Cause 4 (Alza.cz) či Rage 2. Novým obsahem stále podporuje i pár let starou loveckou hru The Hunter: Call of the Wild od Expansive Worlds.

Placené rozšíření Vurhonga Savanna do ní přinese lákavou krajinu Afriky, která je ještě hezčí zpracovaná než ve Far Cry 2, a to už 31. srpna. Navíc mezi podporovanými jazyky nebude chybět čeština.

Níže předáváme slovo představovacímu traileru a oficiálnímu popisku detailů o DLC ze Steamu:

Když jste prozkoumali idylickou Laytonskou jezerní oblast, toulali se po krajích Hirschfeldenu a lovili v ledově chladných lesích národního parku Medved-Taiga, je na čase vyrazit na jih do Kolébky života. Savana Vurhonga potřebuje vaši pomoc a je na vás, abyste tuto výzvu vyslyšeli. Prodírejte se křovinami, objevujte říční oblasti a vydejte se do bujné savany, kde se ujmete role správce a budete chránit zemi před pytláky a dalšími případnými nástrahami. Taková příležitost se naskytne jen jednou za čas, takže si sbalte kufr. Afrika volá!

FAUNA V SAVANĚ VURHONGA: Životem kypící savana Vurhonga dokáže uživit širokou škálu zvířat. Na této bohaté půdě budete moct pozorovat pasoucí se stáda pakoňů žíhaných, pronásledovat kudu malé, chytat neposedné antilopy skákavé, zajíce křovinné a prasata savanová, která se srocují u napajedel. Později k večeru se vám možná podaří zaslechnout pronikavé volání šakalů pruhovaných. Také si musíte hlídat záda a dávat si pozor na uznávaný a obávaný stroje na smrt - na buvola afrického.

ROZMANITÁ A NÁDHERNÁ FLÓRA: Savana Vurhonga představuje úchvatná nová prostředí, která můžete prozkoumat a kde se dá lovit. Od úrodných řek po kalné močály - rezervace nabízí strhující krajinu, kterou si můžete projít, zatímco budete jako správce udržovat tuto oblast v bezpečí. Objevte prastarý Horečnatý les anebo se vydejte do nitra savany Vurhonga a najděte Strom života.

ÚKOLY A ROZMĚRY: Podobně jako ostatní rezervace má savana Vurhonga úctyhodných 64 čtverečních kilometrů. Zde si můžete jít vlastní cestou a objevovat její krásu, divy a nástrahy. Anebo postupujte podle nového napínavého příběhu se 16 příběhovými misemi, 32 vedlejšími misemi a 14 misemi pro správce. Váš dědeček Njabulo Tshabangu je vrchním správcem rezervace. Jeho primárním úkolem je zajišťovat bezpečí a stabilitu této chráněné oblasti, ale kvůli pokročilému věku je dědeček posledních pár let pomalejší. Nestíhá držet krok s pytláky a dalšími silami, které rezervaci ohrožují, a kvůli tomu to jde s jeho prací z kopce. Několik ohrožených druhů se muselo přesunout do bezpečnějších parků. Jelikož má nedostatek pracovníků a omezený rozpočet, obrací se na vás, abyste mu pomohli zachránit rezervaci i reputaci své rodiny.

DOSUD NEJVĚTŠÍ KALIBR: Za herní měnu si můžete pořídit KING 470DB! 470 Nitro Express se používají takřka výhradně v jednoranných či dvouranných brokovnicích a jsou momentálně tím největším kalibrem ve hře theHunter: Call of the Wild. Nehledě na munici, kterou budete používat, má tato puška úžasnou průraznou sílu a působí ničivé poškození. Kromě základních železných mířidel budete moct použít mířidla reflexní kvůli vylepšené přesnosti. Prémiové zbraně jako tato puška znamenají i prémiové doplňky. Pomocí členitých mířidel si můžete změnit nulový bod v závislosti na vzdálenosti od cíle.

SDÍLENÝ ZÁŽITEK: Stejně jako u předchozích placených DLC se hráči, kteří tento obsah sami nevlastní, mohou zadarmo připojit ke hře pro více hráčů ve Vurhonze, pokud si najdou hráče, který ho vlastní, a jednoduše se k jeho hře připojí. Ve hře více hráčů můžete soupeřit anebo spolupracovat. Všichni hráči, nehledě na vlastnictví DLC, si budou moci za herní měnu zakoupit zcela novou sadu oblečení.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments