If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

LucasArts slibují výrobu lepších her

Čekají nás prý skvělé Star Wars tituly.

Společnost stojící například za Star Wars The Force Unleashed přiznala, že několik jejich posledních her za moc nestály. Ale slíbila, že do budoucna se to výrazně změní.

V naší recenzi dostalo The Force Unleashed II hodnocení 6/10, kde jsme ohodnotili kladně příběh a grafiku, ale hra měla také dost záporů. "Škoda jen, že ty nejjednodušší strategie jsou většinou ty nejúčinnější a hra vás ani nijak nehonoruje za to, že jste hravější. A obrovským zklamáním je velice krátká hrací doba. Stojí vám to za koupi? Na to si musí každý odpovědět sám," psali jsme.

Teď ale LucasArts tvrdí, že jejich hry budou lepší. "LucasArts je společnost s obrovským potenciálem," řekl pro server MCV šéf Paul Meegan. "Myslím, že lidi hodně přemýšlejí, proč naše hry v posledních letech nebyly lepší."

"Lucasfilm má milované série, máme velkou komunitu fanoušků a zaměstnáváme velice talentované lidi, ale v poslední době jsme nedělali dobré hry. Měli bychom dělat hry, které budou toto médium definovat. Hry, které budou konkurovat těm nejlepším v herním světě. Což se neděje a musí se to změnit. Naší prioritou je teď vytvářet hlavně kvalitní hry ze světa Star Wars."

Podle všeho pracuje LucasArts hned na několika, ale zatím žádnou neohlásili. Což se nejspíš změní během E3. Nedávno licencovali Unreal Engine 3.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments