If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mad Max v dubnu 2014, Just Cause 3 přespříští léto?

Nikdo menší to nemohl nechat uniknout.

Nikdo větší to už nechat uniknout nemohl. Přímo šéf Avalanche Studios nejspíš vědomě odhalil, kdy se dočkáme jejich dvou velkých her během příštího roku. Sice je doslova nejmenoval, ale každému, kdo si dá jedna a jedna dohromady, to musí být jasné. Všimli si toho kolegové z VideoGameru.

"První licencovaná hra od Avalanche, čerpající ze známého filmu, je naplánována na vydání v dubnu 2014," píše na profesní síti LinkedIN a nemůže to být nic jiného, než Mad Max. Toho vyrábí pro Warner Bros., kteří ho ještě oficiálně nezacílili a tento termín se zdá být docela brzký na to, že hra nyní není vůbec nikde vidět.

Zajímavější je jeho potvrzení vysněného Just Cause 3 pro nextgen, o němž na LinkedIN nenápadně mluví jako o "ještě neohlášené sandboxové akci, pokračování velmi známé herní série". To má být vyráběno v pobočce studia Avalanche v New Yorku a vyjít až v létě 2015.

Square Enix však ještě Just Cause 3 neoznámili a vzhledem k turbulencím v jejich politice i faktu, že údaje z LinkedIN mohou být staršího data, může být všechno nakonec úplně jinak.

Video z Mad Max

Comments