If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Madden NFL 10 také pro iPhone

Speciální režim dovolí nastavit rychlost hry.

Populární americký fotbal ve hře Madden NFL se aktuálně, a také trochu překvapivě (čekalo se o něco pozdější uvedení na trh), objevuje na americkém obchodě App Store, kde si jej za 10 USD mohou stáhnout všichni tam zaregistrovaní vlastníci mobilu iPhone.

EA přitom ukuchtili komplexní herní představení se všemi nezbytnými náležitostmi. V první řadě tu najdete všech 32 týmů a stadionů, jako tomu je v případě PC a konzolových verzí. Na iPhone je však navíc režim Action Control Time, umožňující modifikovat rychlost hry. Což se může hodit všem nováčkům na poli her disponujících dotekovým ovládáním.

Hlavní herní mód vás protáhne celou sezónou, se zcela volnou rukou pro vaše případné aktivity na trhu s hráči a u sestavy na zápas, kde nemají chybět ani komentáře legendárního Johna Maddena. Čeká vás též spousta nejrůznějších statistik a žebříčků a hlavně vstřícný systém, kterak předpřipravit útočné či obranné akce týmu.

Mluví se o přitom dalším obsahu ke stažení s novými dresy a aktualizovanými soupiskami, což podtrhuje povědomí, že to EA myslí se svým herním vstupem na platformy od Apple opravdu vážně. V Evropě by se Madden NFL 10 pro iPhone měl objevit v říjnu.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles