If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mafia 1 remake bude možné koupit i samostatně

+ často kladené otázky, bezplatný upgrade a DLC pro stávající majitele dvojky a trojky.

Včerejší oficiální tiskovka a odhalení cen přivedlo některé hráče do rozpaků. Přemýšleli, po čem mají sáhnout, když chtějí jen Mafia 1 remake a nikoli Definitive edice dvojky či trojky.

Dnes domácí obchod Xzone na svém Facebooku zveřejnil potěšující informací, že vás Take 2 nebudou nutit pořídit celou Mafia Trilogy, byť to nadále zůstává finančně nejvýhodnější.

"Remasterovanou Mafii s českým dabingem si budete moci pořídit i samostatně v krabičce. O PC verzi v krabici zatím žádné zprávy, ale snad se dočkáme."

Cenu samostatné předělávky první Mafie pro PS4 a X1 má Xzone stanovenou na 1149 Kč, tedy o 600 Kč méně, než kolik stojí Mafia Trilogy (1799 Kč). Pro PCčkáře je řešením digitálka pouze jedničky za 999 Kč.

Všechny také mile překvapil vstřícný krok vydavatele Take 2: kdo už vlastní Mafia 2 na PC či Mafia 3 pro kteroukoli platformu z dřívějška, dostal automaticky upgrade na Definitive Edition zdarma, i se mu automaticky zpřístupnila veškerá DLC pro obě hry, ač je třeba dříve nevlastnil. Původní verze Mafia 2 z 2010 byla v knihovně přejmenována na Mafia II (Classic), kterou získají i lidé nově kupující remaster, aby mohli srovnat.

Protože je to celé okolo uvedení Mafia Trilogy i Definitive edice dost zamotané a složité na pochopení, oficiální FAQ na homepage v češtině určitě přijde vhod. Vybíráme z něj některé pasáže:

Dotaz: Bude existovat nějaký předobjednávkový předmět spojený se hrou Mafia: Definitive Edition?

Odpověď: Ano! Zákazníci, kteří si předobjednají hru Mafia: Definitive Edition, získají bonusový balíček Chicago Outfit, který obsahuje limuzínu Smith V12, skin zbraně Gold Semi-Automatic Pistol a oblek The Don, které budou moct používat ve hře Mafia: Definitive Edition, až vyjde 28. srpna 2020.

Dotaz: Jaké jazyky bude podporovat Mafia: Definitive Edition?

Odpověď: Máme v plánu vydat hru Mafia: Definitive Edition v dabované verzi pro angličtinu, francouzštinu, italštinu, němčinu, španělštinu, češtinu a ruštinu a v otitulkované verzi pro latinskoamerickou španělštinu, brazilskou portugalštinu, polštinu, japonštinu, korejštinu, tradiční čínštinu a zjednodušenou čínštinu.

Dotaz: Co je Mafia II: Definitive Edition?

Odpověď: Mafia II: Definitive Edition je druhý díl kriminální ságy Mafia, který představuje s láskou remasterovanou verzi oblíbené hry z roku 2010 s výrazně vylepšenou grafikou a zvuky. Mafia II se nyní poprvé objeví na moderních herních konzolích a bude obsahovat kompletní remaster hlavní hry ve 4K, všechna příběhová DLC (Zrada Jimmyho, Jimmyho vendeta a Joeova dobrodružství) a balíčky s bonusovým obsahem (Balíček Závodník, Balíček Renegát, Balíček Vegas a Balíček Válečný hrdina). Obsah s bonusových balíčků se odemkne během odehraných kapitol hlavního příběhu.

Dotaz: Pokud už vlastním hru Mafia II na předchozí konzoli, budu si muset rovněž koupit Mafia II: Definitive Edition?

Odpověď: Mafia II: Definitive Edition vyjde zcela poprvé na aktuální generaci konzolí Xbox One a PlayStation 4. Bude se uvádět jako nový titul a bude vyžadovat zakoupení Mafia: Trilogy nebo Mafia II: Definitive Edition.

Dotaz: Jak získám výhody z účtu 2K pro všechny hry?

Odpověď: Stačí si založit účet 2K ve hře nebo online (synchronizujte ji s herní sítí, na které hrajete hru Mafia) a získáte výhody z účtu 2K pro každou verzi Definitive Edition her Mafia, které vlastníte. Výhody z účtu 2K pro každou verzi Definitive Edition jsou následující:

Mafia: Definitive Edition - Black Cats Motorcycle Pack. Mafia II: Definitive Edition - Made Man Pack. Mafia III: Definitive Edition - trojdílný oblek Classico a revolver Il Duca.

Comments