If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mafia II bez zbraní na blízko

Nebude ani střelba z auta za jízdy.

Pokud jste si mysleli, že o Mafii II už všechno víte, možná vás tohle pořádně překvapí. Jack Scalici z 2K Games např. na oficiálních fórech poprvé řekl, že ve hře nebudou žádné zbraně na blízko.

Zapomeňte proto na baseballky, nože, obušky, kovové tyče a leccos dalšího, nabádá česká fanstránka. Ta cituje také Scaliciho vysvětlení:

“Střelba je klíčovou součástí bojového systému hry a právě na ní bylo vynaloženo největší úsilí. Pokud nechcete vytahovat zbraně, vždy můžete použít pěsti.” Přitom ještě vloni v Mafii II baseballka přítomna byla, viz video, ale pak ji ze hry odstranili.

Produkční asistent z 2K Games také v uplynulém týdnu potvrdil několik drobností: že u sebe budete moci mít tolik zbraní, kolik budete chtít, ale ty nepotřebné nelze zahodit nebo vyhodit z inventáře, neboť během testování se zjistilo, že "tato funkce ve hře není potřebná". Smutné je, že za jízdy se z auta nedá střílet (v GTA IV tato možnost je).

Mezi jednotlivými misemi Mafie II sice budete mít nějaký čas se projet po městě, zajít si do restaurace nebo nakoupit oblečení, ačkoli vývojáři jedním dechem dodávají, že "hráče chtějí co možná nejvíce udržet ve filmovém příběhu, který vytvořili, takže vás trochu budou tlačit k plnění jedné mise za druhou".

Tagged With

Comments