If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mafia II se inspiruje Uncharted

Otevřené město s prvky tunelových stříleček.

Denby Grace z 2K v rozhovoru pro IncGamers učinil několik zajímavých prohlášení. Týkají se inspirace Mafie II tituly jako Gears of War 2 nebo Uncharted 2.

"Tyhle hry jsme si vzali jako laťku, kterou chceme překonat, a již teď mohu prozradit, že Mafia II v tomto ohledu skutečně exceluje," řekl Grace. Vidí to hlavně v kontrastu s tím, čemu se vývojáři titulů s otevřeným herním světem obyčejně věnují nejvíc.

"Bývá to tak, že tvůrci her [s otevřeným světem] chtějí nabídnout co nejvíc, ale kolikrát to udělají na úrovni nižší, než třeba v obyčejné third-person střílečce," myslí si Grace. "Při vývoji Mafie II jsme si nicméně ujasnili, že se chceme systému soubojů opravdu podrobně věnovat a stanovili jsme si to jako naší prioritu."

Již včera také ze stejného rozhovoru zazněl Graceův citát, podle kterého má Mafia II "nastavit novou laťku v oblasti her s otevřeným herním světem". "Žádný podobný sandboxový titul se svojí kvalitou textur, důrazem na detail nebo zničitelností prostředí neblíží Mafii II," sebevědomě tvrdí Grace.

Tagged With

Comments