If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mafia II vypadá nejhůř na PS3

Žádná krev na ulici, žádná tráva.

2K se dušovalo, že Mafia II je optimalizována pro každou platformu zvlášť, ale jako obvykle vypadá multiplatformní očekávaný titul nejhůř na konzoli Playstation 3.

Alespoň co se týče porovnávání demo verze, která se ovšem od té finální podle 2K v mnohém neliší a velice dobře reprezentuje konečný produkt.

Co je na rozdílu mezi X360 a PS3 verzi nejpatrnější, to je fakt, že PS3 nemá žádnou plastickou trávu. Místo ní je pouze poměrně nelichotivá textura, zatímco vegetace na Xbox 360 vypadá mnohem bohatší a živější (porovnání X360 verze a PS3 verze).

Další věc, na kterou si lidé stěžují, je fakt, že když někoho v X360 verzi zastřelíte, po jeho dopadu na zem se z mrtvého těla rozteče krev. Do té můžete navíc šlápnout a roznášet ji dál. Když tělo padne k zemi v PS3 verzi, žádnou krev neuvidíte.

Co se týče fps, obě konzole jsou na tom dost podobně. A obě mají problémy s tím udržet standardních 30 fps. Když jsou nějaké akčnější pasáže plné střílení a výbuchů, fps padá na nižší hodnoty u obou konzolí.

Jisté je jedno, na PC bude Mafia II už jen díky plné implementaci PhysX vypadat jednoznačně nejlépe.

Tagged With

Comments