If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mariňáci do akce, mise Aliens: Fireteam Elite právě odstartovala

+ startovní trailer.

Připravte se na roje děsivých xenomorfů díky strhujícímu traileru k Aliens: Fireteam Elite, intenzivní nové kooperativní střílečce od Cold Iron Studios a 20th Century Games zasazené do světa legendárního Vetřelce. Hra je nyní v prodeji na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 a PC (na něm jen digitálně).

Startovní trailer:

Ve hře Aliens: Fireteam Elite se váš úderný tým zocelených mariňáků ocitá v zoufalém boji proti vyvíjející se hrozbě xenomorfů. Kvůli více než 20 typům nepřátel musí hráči čelit vlnám děsivých emzáků a syntetických soupeřů z řad Weyland-Yutani po boku dvou hráčů či počítačových spoluhráčů, kdy se budou zoufale snažit probojovat čtyřmi jedinečnými kampaněmi, které svět Vetřelce obohacují o nové příběhy.

Hra uživatelům dovoluje upravit si vlastního koloniálního mariňáka, vybrat si z rozsáhlé řady tříd, zbraní, vybavení a perků a bojovat proti obrovské přesile v této napínavé střílečce, ve které jde o život.

„Vdechnout život světu Vetřelce byla neuvěřitelná cesta a my už se nemůžeme dočkat, až si hráči vytvoří úderný tým a užijí si hru," řekl Craig Zinkievich, šéf Cold Iron Studios. „Ať už jste fanoušci tohoto světa, zkušení hráči stříleček o život, nebo nadšenci do kooperativních her, připravte se na boj jako žádný jiný."

Vývojářský tým v Cold Iron Studios rovněž vydal dodatečný obsah, který v rámci patche pro první den přidává režim hordy a grafické optimalizace. 8. září studio spustí první sezónu s novou třídou postav „Phalanx" a také novými zbraněmi a novými odměnami pro hráče.

„Máme radost, že hráči nyní mohou zahájit svou misi na LV-895 a objevit tajemství a hrůzy, které čekají na jejich příchod," řekl Josh Valensi, výkonný producent 20th Century Games. „Cold Iron Studios vytvořili neuvěřitelný zážitek s vetřelci, který zachycuje napínavou situaci, kdy otrhaná četa zocelených koloniálních mariňáků čelí obrovské přesile v podobě xenomorfů."

About the Author

Redakce

Contributor

Comments