If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Marvel's Avengers se mělo prodat 2,2 milionu digitální verze

+ příští plány a odklad nextgen verzí na příští rok.

Přestože tvůrce z Crystal Dynamics trochu staršil rapidně klesající počet hráčů, což ovlivňuje fungování matchmakingu, a doufali, že se vrátí po vypuštění dalších aktualizací, můžeme bez obav považovat jejich Marvel's Avengers za komerční úspěch.

Vyplynulo to nejen z umístění v dřívějších hitparádách prodejnosti, ale také z nedávného neoficiálního reportu od analytiků ze SuperData.

Podle jejich zasvěceného odhadu se jen během září (čili ne už v říjnu) mohlo prodat 2,2 milionu kusů digitální verze hry napříč třemi platformami.

Pokud by to sedělo, víceméně by to odpovídalo zájmu o příbuznou komiksovou hru Spider-Man, která ovšem svého času byla jen na PS4.

"Marvel's Avengers jsou pro Square Enix druhým nejlepším digitálním startem všech dob, hned po Final Fantasy 7 Remake. V řeči čísel a oblíbenosti hry může být zařazena někam mezi Destiny 2 a Tom Clancy's Division 2," uvedl report.

Jinými velkými digitálními premiérami minulého měsíce bylo NBA 2K21 s 1,9 milionem kusů (o 19 procent více než předešlý ročník), Tony Hawk Pro Skater 1 a 2 remake (s 2,8 miliony kusů - mnohem více než u remaků Crash Bandicoot a Spyro) či Super Mario 3D All-Stars (1,8 mil.kusů).

Níže ještě doplňujeme tiskovou zprávu Cenegy Czech o blogu State of the Game. Ten se zabývá řadou témat ohledně Marvel's Avengers, včetně očekávaných změn a funkcí založených na zpětné vazbě od hráčů, které by do hry měly přijít v příštích týdnech a měsících. Podrobnosti o obsahu ze hry, jako je první mise na Omega úrovni, která bude brzy k dispozici nebo informace o balíčku ocenění Marketplace - nový štítek který bude udělen všem hráčům, kteří se do hry přihlásí mezi 22. říjnem a 5. listopadem.

Jako poděkování hráči, kteří se přihlásí 22. října v 19.00 hodin dostanou balíček odměn: 1500 kreditů za které je možné nakoupit legendární skin a štítek, 7000 jednotek, 250 modulů vylepšení, 20 DNA klíčů a Sarah Garza štítek. Balíček bude k dispozici do 5. listopadu 19:00.

Opravný patch 1.3.3. zahrnul mimo jiné novou základnu SHIELS Substation Zero a nové mise Tachyon Rift, kde je možné získat vybavení. Vývojáři také oznámili, že postava Kate Bishop bude k dispozici později v tomto roce.

Nástup na konzole nové generace PlayStation 5 a Xbox Series X|S se posouvá na rok 2021. Prozatím budou verze pro PlayStation 4 a Xbox One kompatibilní s jejich protějšky nové generace a hráči budou moci přenášet svůj postup. Obě tyto změny byly rozhodnuty ve prospěch lepších výsledků pro maximální zážitek ze hry. Tým se nyní zavázal v nadcházejících týdnech a měsících řešit velké i malé problémy s hrou, stejně jako přidávat nový bezplatný obsah a funkce.

Tagged With

Comments