If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mass Effect 3 - nová třída a kam zavítáte

Bioware odhalilo další novinky.

V časopisu Game Informer se objevila spousta nových informací o očekávaném Mass Effect 3 od Bioware.

Co je nejzajímavější, ve trojce si můžete vybrat novou třídu své postavy - Heavy Melee Class. Ta bude zaměřena na boj zblízka, díky čemuž Shepard získá schopnosti různých kung-fu kopů, chvatů a "SWAT otoček". Můžete dělat s touto třídou také kotrmelce a skákat do úkrytu.

Navštívíte také mnoho nových míst: například měsíc Quarianů a Kroganů, domovskou planetu Salarianů, několik míst na Zemi (New York, Londýn atd.) nebo také planetu Mars.

Velkých změn by mělo doznat prostředí. Bude rozlehlejší, aby působilo epičtěji. A epické budou i souboje. Co se jich týče, nepřátelé budou mít vícero citlivých míst na těle a dokonce budete mít možnost mechanické nepřátele postupně rozložit díky těmto bodům na pár součástek. A například velkého mecha Cerberusu musíte zničit tím, že mu prostřelíte prosklené hledí - je to jejich jediné citlivé místo.

V Mass Effect 3 vám po krku půjde už i Cerberus a důvod zjistíte hned na začátku. Jako inženýr navíc budete mít možnost stavit střílny, což se vám bude hodit, když po vašem krku půjdou nové jednotky Cerberusu jako útočné ninja jednotky, zmiňovaní mechové nebo speciální jednotky.

Zbraně, kterými budete disponovat, si můžete dále vylepšovat - třeba jim dát přesnější hledáček. Každá sekce by měla mít pět různých variant. Což také znamená, že ve hře bude víc věcí na sebrání.

Přečtete si také naše předchozí preview Mass Effect 3, které shrnuje již dříve známé informace.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments