If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mass Effect: Andromeda s realističtějšími románky

+ proč chybí na E3, jméno.

Nebyli jste sami, kdo se divil, že tohle veleočekávané sci-fi RPG absentuje i na letošní E3, resp. že se ukázalo opět pouze formou deníčku, ale už ne delším souvislým hraním či pořádným trailerem s více informacemi. Jak to zdůvodnil výrobce?

"Předvedeme vám toho O HODNĚ VÍCE, jakmile se přiblížíme datu vydání. Teď raději na hře tvrdě pracujeme," řekl producent Michael Gamble z BioWare s odvoláním na podzim, kdy prolomí mlčení.

A neohrozí to tedy předpokládané uvedení Mass Effect Andromeda (Alza.cz) na trh v březnu 2017, na konci fiskálního roku EA? Prý ne, stále to platí.

Zatím tak dostáváme pouze drobky: třeba že defaultní postavou tentokrát bude žena z videa jménem Ryder, nicméně můžete opět hrát i za muže.

O lepší ovládání vozítka Mako se zase postará tým, který vytvořil Need for Speed.

Románky v Andromeda jinak budou realističtější než v předešlých dílech Mass Effect, prozradil kreativní ředitel Mac Walters z BioWare: "Minule jsme se moc drželi obvyklé formulky. V nové hře se pokusíme o více organické způsoby, jak se tyto vztahy rozvíjí. Hráči budou mít větší svobodu, jak k těmto vztahům přistoupí během vyprávění příběhu."

Už nebudete omezeni na pouhých pár určitých momentů, kdy lze s někým flirtovat. Tvůrci říkají, že znají očekávaní fanoušků a berou vše vážně. Jak se budou vztahy posouvat vpřed, bude nově záležet i na tom, jaké interakce máte s ostatními členy skupiny. Roli sehraje temperament, někomu má trvat déle, než se rozehřeje. Prý to patří jak k povaze lidí, tak k povaze mimozemšťanů.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments