If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mass Effect Infiltrator bude plnokrevná střílečka

Doprovod velké hry pro iOS zařízení.

Electronic Arts odhalilo další hru ze série Mass Effect. Jmenovat se bude Mass Effect: Infiltrator a bude k dispozici na zařízeních s operačním systémem iOS - tedy na iPady, iPhony a iPod Touch.

Podle tiskové zprávy půjde o "plnohodnotnou střílečku z pohledu třetí osoby s dech beroucí grafikou, autentickým chováním zbraní a bionickými silami z Mass Effect série".

Podle serveru Kotaku, který byl na prezentaci hry v New Yorku, se bude příběh točit okolo osvobození vězňů z nepřátelské stanice Cerberusu.

Hraní Mass Effect: Infiltrator bude mít vliv také na Mass Effect 3. "Každý zachráněný vězeň a získané informace ze základny zvyšují hráčovu Galactic Readiness v systému Galaxy at War v Mass Effect 3," říká EA. Kromě toho si můžete ve hře také odemknout exkluzivní zbraň do Mass Effect 3.

Na iOS bude k dispozici také takzvaný Mass Effect Datapad, díky kterému můžete sledovat novinky a informace o sérii Mass Effect a také se tam budou objevovat zprávy od postav ze hry. Sledovat tam budete mít možnost také stav války.

EA zatím nezveřejnilo, kdy ME: Infiltrator vyjde, ale předpokládá se, že by tak mělo být před vydáním Mass Effect 3.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments