If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mass Effect Trilogy bude mít nakonec některá DLC

Ale jenom ty základní.

Původně se mělo za to, že souhrnné balení všech dílů Mass Effect série nebude obsahovat stahovatelné přídavky, ale jak se zdá, některé tam nakonec budou přeci jen k dispozici. Potvrdilo to samotné BioWare.

Mass Effect Trilogy, které vyjde na PC a X360 6. listopadu (kdy by měla být trilogie k dispozici na PS3 není známo - je to nejspíš dáno i tím, že první Mass Effect na PS3 vlastně nikdy nevyšel), bude obsahovat z prvního dílu DLC Bring Down the Sky a Pinnacle Station, což jsou vlastně všechny přídavky, které byly pro první Mass Effect k dispozici.

Součástí Mass Effect 2 bude přístup na Cerberus Network, v jehož rámci jsou DLC Zaeed - The Price of Revenge, The Firewalker Pack, Cerberus Assault Gear, zbraň Arc Projector a mise Normandy Crash. Nejsou tam tedy k dispozici žádné příběhové DLC, které si budete muset dokoupit zvlášť.

Součástí Mass Effect 3 bude nakonec pouze Online Pass umožňující přístup k multiplayeru.

X360 verze Mass Effect Trilogy pak nebude mít přídavky Bring Down the Sky a Pinnacle Station přímo na disku, ale dostanete kód, abyste si je mohli stáhnout z Xbox Live.

Comments