If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Matoucí Metal Gear Survive má termín

+ obrázky, edice.

Tohle je hra, se kterou Konami vyloženě sázejí na nevzdělanost či nevědomost zákazníků. Doufají, že když uvidí v obchodě obal s názvem Metal Gear, impulsivně poběží k pokladně, aniž by si o tom cokoli zjistili na internetu. Že s tím vyhozený otec série Hideo Kojima nemá absolutně nic společného a že namísto politického špionážního thrilleru budete v otevřeném světě z third-person pohledu likvidovat jen zombíky, na to přijdou až ex post.

Každopádně Metal Gear Survive má upřesněný termín vydání na 22. února 2018 (Evropa) pro PC, PS4 a X1. Je to navzdory absenci marketingu reálné, protože hra byla k vyzkoušení na nedávném Gamescomu.

V Day One edici získáte čtyři pozlacené zbraně, dvě další gesta, čtyři šátky a jiné drobnosti. Digitální Deluxe edice pak nabídne soundtrack, příslušenství pro Cyborg Ninju a sedmidenní boost pass.

Nové obrázky nemají zase tak daleko k Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (posledním dílu Kojimy, Alza.cz), takže kolem tohoto projektu japonského vydavatele ještě určitě vznikne spousta mystifikací.

Comments