If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Max Payne 3 v březnu 2012

Obrázky, multiplayer a předělávky jedničky do HD.

Rockstar dnes slavnostně oznámil, že Max Payne 3 vyjde v březnu 2012. Toto datum platí pro Severní Ameriku i EU a doprovází ho nové screenshoty, které naleznete v galerii pod článkem.

"Max Payne 3 nám dovolil rozvinout jednu z našich nejslavnějších postav, a nemůžeme se dočkat, až fanouškům ukážeme nového, moderního Maxe," řekl šéf Rockstaru Sam Houser.

V třetím díle bude někdejší newyorský detektiv muset očistit své jméno a definitivně se zbavit démonů, kteří mu v hlavě straší už příliš dlouho. To je ovšem pouze psychologická rovina příběhu: v té faktické bude Max ochraňovat bohatého industriálního magnáta, zatímco Max a jeho rodina se stanou terčem místních gangů.

Rockstar v dnešní tiskovce potvrdil, že Max Payne 3 obsáhne i multiplayer s pozměněnými mapami a možností rozvoje charakteru. MP má obsahovat tradiční módy, podporu klanů i nějaký systém level-upů a odměňování.

V době svého oznámení před více než dvěma roky byl Max Payne 3 uváděn za ideální příklad spolupráce všech týmů Rockstaru. Samotná hra využije fyzikálního enginu Natural Motion a poběží na nové verzi interního Rockstar's Advanced Game enginu. Slibuje také realistické zbraně, chytrý krycí systém a bullet-time, který Max Payne do počítačových her před lety vnesl.

Max Payne 1 v HD

V tiskovce oznamující datum vydání Maxe 3 se skrývá také další zpráva. Rockstar se totiž rozhodl přepracovat původní, první díl Maxe Paynea do HD grafiky a přeportovat ho na mobilní telefony. Tahle verze hry by měla podporovat Rockstar Games Social Club.

Zda bude Max Payne 1 HD k dispozici pouze pro telefony, nebo ke stažení i na PC a konzole, tisková zpráva neříká.

Max Payne 3 vyjde v březnu 2012 pro PC, 360 a PS3.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments