If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mercenaries Inc nakonec nejsou zrušeni

Zatím se dle EA dávají dohromady nápady.

Když jsme odpoledne psali tento článek, vypadalo vše nadmíru jasně. Studio EA Pandemic zavřeno a zrušení hry neoficiálně potvrzeno naším zdrojem i životopisem jejího grafika, který tohoto rozhodnutí vedení firmy litoval v popisku jím zveřejněného traileru. Ale věci se nakonec k překvapení mnohých mají úplně jinak...

EA totiž vypustili oficiální tiskovou zprávu, která oznamuje zahájení vývoje Mercs Inc ve studiu EA LA. K tvůrcům Command and Conquer 4 nebo nového Medal of Honor se přestěhovala část lidí z Pandemicu.

Přípravy Mercs Inc, což je pouze pracovní název, mají být teprve v rané etapě. Divné, když vývoj měl dle předešlých neoficiálních zpráv probíhat již delší dobu a nyní mělo dojít ke zrušení. Že by restart vývoje víceméně od nuly?

Nyní na něm má dělat malý kreativní tým, který prý dává dohromady nápady a přemýšlí o směru, kam se vlastně třetí díl série vydá. Cílové platformy ani termín tiskovka nespecifikovala.

Přesto se nám to celé zdá zvláštní. Už jen fakt, že polovinu tiskové zprávy tvoří připomínání brzkého příchodu Saboteura od Pandemicu, působí podezřele. Jako by snad celé oznámení někdo sepsal především kvůli tomu, aby sabotér v pařížských uličkách nebyl touto kauzou a zrušením vývojářů poznamenán v recenzích a neublížilo to jeho odbytu?

Tagged With

Comments