If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Metal Gear Solid 2 pro Nvidia Shield

Oprášení klasiky pro tablet.

Může taková věc sehrát roli při rozhodování, který tablet si pořídíte? Nejspíš ano, zvlášť pokud jste tuhle sérii minuli na předešlých generacích konzolí.

Nvidia oznámila dostupnost Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (Alza.cz) v nové verzi pro Nvidia Shield TV. Kritikou oceňovaná hra je nově dostupná na Google Play Store s časově omezenou 25% slevou za cenu 8 eur (normální cena 13 eur).

HD edice obsahuje plnou hru Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty a VR mise. Hráč se ve hře postupně zhostí dvou rolí: legendárního hrdiny jménem Solid Snake, který se vydává prozkoumat nákladní loď s novým prototypem zbraně Metal Gear, a Raidena, nováčka speciální jednotky Foxhound, jejímž úkolem je infiltrovat komplex Big Shell a zachránit amerického prezidenta ze zajetí záhadnou organizací Dead Cell.

"Díky strhujícímu příběhu se hráči mohou naplno ponořit do světa Metal Gear Solid plného intrik a napětí. Hra samotná nabízí spoustu pokročilých pohybů a infiltračních metod, jakými jsou salta, šplhání po římsách a využívání převleků. Fanoušci série se mohou těšit také na další díl série Metal Gear Solid 3: Snake Eater, na kterém se momentálně pracuje," slíbila Nvidia, která tak pokračuje v oprašování klasik pro svůj tablet, což může být ta pravá cesta, jak se v tuhé konkurenci herních zařízení více prosadit.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles