If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Metro Exodus od začátku na Steamu levné, The Division 2 za tři eura už i v Evropě

Cenová válka.

Je to pár dnů, co se přemýšlelo, jakou asi tak cenu nasadí Deep Silver na Steamu po skončení roční exkluzivity Metro Exodus PC na Epicu.

Konkurenční boj nakonec zafungoval a tak i na digitálním obchodě Valve raději hned od začátku visí cenovka jen 24 eur, což je uváděno jako pouze párdenní 40% sleva z 40 eur. Čili ta samá cena jako aktuálně na Epicu. Jeho ortodoxní odpůrci proto mohou být spokojeni, že nemusejí platit více, aby to pokrylo vyšší marži Steamu.

Každopádně to není zase takové terno, protože kdo po této FPS toužil, už ji zřejmě má dávno dohranou za pár šupů díky jejímu výskytu na PC verzi služby Xbox Game Pass od loňského léta.

Když bylo oznámeno rozšíření Warlords of New York, mnozí čtenáři se ptali, kde najdou tu avizovanou cenu pouhé 3 dolary za základní verzi The Division 2.

Přecenění hry na dalších digitálních platformách a mimo USA nějaký ten čas zabralo, ale nyní už je dostupné všem i v Evropě a na PC.

Původní The Division 2 v době psaní těchto řádek stojí 3 eura, tedy 75 Kč, jak na uPLAY, tak na Epic Games Store. Platí to ovšem jen do 17. února.

UbiSoft k tomu dodal, že to je největší sleva, co kdy na takovou áčkovou hru dal (protože do ní potřebuje nahnat více lidí). V podstatě skoro stejné, jako kdyby ji rozdával zadarmo, leč to by nemuselo prospět pověsti této značky, i vzhledem ke stáří necelého roku.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments