If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mezi prvními tituly na Xbox má být Forza a Ryse

Také nová zombie hra a "silná" FPS podpora třetích stran.

O Ryse od Cryteku nebylo dlouho slyšet, ačkoli mělo původně jít o Kinect titul na Xbox 360. A jak se zdá, podle posledních zpráv je to proto, že Ryse nakonec vyjde až na nový Xbox.

Prozradil to Tom Warren z The Verge, který píše, že Crytek po několik odkladech Ryse přepracoval a připravil na nový Xbox. A to přepracování musí být dost zásadní, protože Microsoft ho považuje za podobně velkou věc, jako Gears of War nebo Halo.

Že by měl Ryse vyjít na nový Xbox jsme se mimochodem dozvěděli už v prosinci 2011, kdy to měl jeden z vývojářů Cryteku napsané na svém LinkedIn profilu.

Podle informací The Verge bude Ryse využívat schopnosti Kinectu 2.0 lépe detekovat pohyb vašeho těla.

Dalším titulem, který by měl být k dispozici se začátkem prodeje nového Xboxu, bude tradičně nová Forza. Má mít "super realistickou" grafiku, samozřejmě. Dá se předpokládat, že na nové Forze pracuje Turn 10, když na Forza Horizon dělalo Playground.

Vyjít by také měla nějaké zombie hra a rodinný titul odehrávající se na ostrově s grafikou ve stylu filmů od Pixaru. Tato hra bude používat Kinect k tomu, aby vám oscanoval tělo a vytvořil avatara podle vaší podoby.

Microsoft má mít také velmi silnou podporu třetích stran, zejména v FPS žánru.

Ryse - E3 2011 trailer

Tagged With

Comments