If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Microsoft 3D hraní příliš nefandí

80% hráčů je ale ochotno hrát i s brýlemi.

Microsoft o 3D hraní tvrdí, že se jedná pouze o jakýsi „vědecký experiment." Podle nové studie jsou ale hráči připraveni začít hrát ve 3D.

Až 80% dotázaných hráčů odpovědělo kladně na otázku, zda by byli ochotni nosit při 3D hraní speciální 3D brýle, informuje web IndustryGamers. Ty jsou přitom spoustou lidí považovány za jednu z největších nevýhod 3D hraní a od této kratochvíle spíše odrazují.

Z výzkumu vyšlo najevo, že pokud by šlo hrát bez nutnosti nosit 3D brýle, zájem dotazovaných o 3D hraní vzrostl o nepříliš velkých 12%. 3D brýle tedy nejsou zřejmě takovým problémem, jak by se mohlo zdát.

65% z dotazovaných uvedlo, že vlastní HD televizi a přes 35% dotazovaných si plánuje v příštích dvou letech 3D televizi pořídit. Počet dotazovaných společnost U-Decide Initiative, která výzkum prováděla, bohužel nezveřejnila.

Zatímco se tedy Microsoft o 3D hraní nevyjadřuje nijak nadšeně, konkurenční Sony 3D hraní na PlayStation 3 tlačí neustále kupředu. Silné propagace 3D na straně Sony se nelze divit, protože nejen, že se jedná o dobrou reklamu na PS3, Sony též vyrábí 3D televize, které se musí nějak prodávat.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles