If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Microsoft Flight Simulator v listopadu oslaví 40 let

Co přinese dalšího?

Tvůrčí tým prozradil nové informace o chystané edici ke 40. výročí vzniku série. Aktualizace bude dostupná zdarma od 11. listopadu tohoto roku pro všechny hráče Microsoft Flight Simulatoru a předplatitele Xbox Game Passu a PC Game Passu. Poprvé od roku 2006 se můžete těšit na vrtulníky a kluzáky, a dokonce dojde i na dlouho žádané dopravní letadlo, a to Airbus A-310.

Opomenuta nebude ani historie letectví se sedmi klasickými letadly, která získáte v rámci Microsoft Flight Simulator 40th Anniversary Edition. Budou to Wright Flyer 1903, Curtiss JN-4 Jenny 1915, Ryan NYP Spirit of St. Louis 1927, Douglas DC-3 1935, Grumman G-21 Goose 1937, Havilland DHC-2 Beaver 1947 a kultovní Hughes H-4 Hercules 1947 (největší hydroplán a největší dřevěné letadlo všech dob) také známý jako Spruce Goose.

Taktéž aktualizace přinese čtyři klasická letiště včetně Meigs Field v Chicagu, což je tradiční startovní letiště série Microsoft Flight Smulator. Oslavy 40. výročí budou skutečně velkolepé a celkem výroční aktualizace nabídne:

  • 4 klasická komerční letiště
  • 10 letišť pro kluzáky
  • 12 nových letadel
  • 14 heliportů
  • 20 klasických misí z původních her

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Microsoft Flight Simulator (2020)

Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments