If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Microsoft: Halo 3 na PC nechystáme

Vyvracejí spekulace získané ze Steam databáze.

Včera se objevila spekulace, že by na PC mohla mířit trilogie Halo včetně Halo 3, které se na PC platformě ještě neobjevilo, protože šlo o exkluzivní X360 titul. Zmínka o Halo 3 se objevila v databázi Steamu, ale Microsoft dnes možnost vydání Halo 3 na PC vyvrátil.

"V současnosti nemáme v plánu vydávat jakýkoli Halo titul na Steamu," řekli zástupci Microsoftu pro Eurogamer.

Ze záznamů v databázi Steamu se objevilo pár PC her, které už byly dříve potvrzeny, ale mezi nimi i pár kousků, které se na PC ještě neobjevily. Mezi nimi například zvláštní strategie Dyad, která zatím byla exkluzivně na PlayStation Network.

Alespoň v tomto případě už víme, že hra skutečně míří na PC. Potvrdil to sám tvůrce Shawn McGrath. Hra by se měla objevit na Steamu v březnu. Jistá je Windows verze, Linux a Mac verze by se měly objevit po vydání.

Ve videooznámení na YouTube, na které se můžete podívat dole, Shawn McGrath říká, jak je mu líto, že si nemohl hru oznámit sám. A rozhodně byste si ho měli pustit, protože je to velice zábavné video. Zejména v momentě, kdy tvůrce mluví o své paranoie a o tom, jak má normálně kameru na notebooku zalepenou :)

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments