If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Microsoft prosí, ať letos úniky ustanou

+ balení Xboxu s Forzou, opětovné zdražení v Indii.

Balení arkádových závodů s konzolí tady už dříve bylo, ale toto je označováno za "prémiové".

Došlo k oznámení Xbox Series X Forza Horizon 5 Premium Edition Bundle, která je k mání tento týden v USA, zatímco v Evropě má být koncem měsíce.

Stojí 560 dolarů, což je o 40 méně, než když byste si to samé pořídili samostatně. Ke hře totiž dostanete VIP Pass, Car Pass, Welcome Pack, Hot Wheels DLC i nárok na druhé DLC, co se má objevit v příštích týdnech.

Globální produktová manažerka Xboxu si však posteskla nad úniky:

"Mohli bychom je prosím nechat ve 2022? S oznamováním her, novinek i termínů souvisí plno faktorů. Není to tak jednoduché, jak by se to mohlo zdát. Padne na to spousta práce, aby šlo o zábavné momenty, které by si komunita užila, ale trhá nám srdce, když to je vše pokaženo. Buďte prosím laskaví a trpěliví."

Není jasné, na co Kelly Lombardi narážela - jestli na spekulovanou akci Xboxu k představení nadcházejících her (těžko se však uskuteční tak brzo jako 10. ledna), nebo spíš asi ten začátek května pro Redfall?

Microsoft jinak čelí stížnostem za už druhé zdražení Xbox Series S v Indii po pár měsících. V přepočtu tam jde cena nahoru z 460 dolarů na 484 dolarů.

Xboxový boss Phil Spencer přitom nedávno kritizoval Sony za zdražení PlayStation 5, protože zákazníci prožívají složité ekonomické období, leč nevyloučil, že po Vánocích k tomu budou muset přistoupit též.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Forza Horizon 5

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments