If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Might and Magic: Heroes VI už v květnu

Výrazněji dříve, než se předpokládalo.

Ačkoliv to ještě UbiSoft formálně neoznámil a u včerejších článků o sběratelské edici se ještě všude psalo, že termín není znám, nyní ho už víme.

Šestý díl u nás populární série tahových fantasy strategií Heroes of Might and Magic, tentokrát od budapešťských tvůrců Armies of Exigo nebo Warhammer: Mark of Chaos, vyjde již za dva měsíce a něco. Přesně by to mělo být 24. května v USA a 27. května v Evropě.

Vyplynulo to z dnešního zalistování hry na Steamu, kde při předobjednávce získáte přístup do betatestu (stejně jako u sběratelské edice). Později to potvrdily další zdroje, přestože např. na obchodu UbiSoftu se pořád uvádí červen.

Na každý pád hra vyjde dříve, než o dosud předpokládaných letních prázdninách. Might and Magic: Heroes VI, jak zní oficiální název, bude u nás přeloženo do češtiny (titulky) Playmanem a má stát 1199 Kč. Pro jistotu přetiskujeme základní popis hry:

Dobrodružství hry Heroes VI začíná 400 let před událostmi Heroes V. Ve vzrušujícím epickém příběhu, kdy se Andělé snaží znovu rozpoutat nedokončenou válku, se střetne celá plejáda hrdinů. Došlo k oživení legendárního generála archandělů, který byl zabit během války ras Starších. Pod záminkou přípravy na invazi Démonů chce získat nazpátek své síly, zmocnit se Ashanu a vyhladit své dávné nepřátele. Tento generál však podcenil sílu až příliš lidem podobné dynastie Gryfů. Osud hrdinů z dynastie Gryfů spočine v rukách našich hráčů.

- Užijte si herní systém oceňované série Heroes zpracovaný etablovanými vývojáři Black Hole ve spolupráci s početnou fandovskou základnou této herní série.

- Zažijte unikátní mix tahové strategie a RPG: Prozkoumávejte obrovské mapy dobrodružství, shromažďujte množství surovin a stavte výstřední města. Taktizujte, získávejte nové úrovně pro své hrdiny, najímejte vojáky a připravujte je k boji na exkluzivních bojových mapách.

- Ovlivňujte svůj osud: Proveďte hrdiny dynastie Gryfů složitou situací. Zvolte si svou cestu, zvažte své volby a díky novému systému reputace si upravte svůj herní zážitek dle libosti.

- Znovuobjevte bohatost světa her M&M: Objevte fantastické země a stvoření světa Ashanu. Užijte si vylepšené 3D scény a exkluzivní nový bestiář.

- Dělte se s komunitou: Posílejte vámi vytvořený obsah a soutěžte se svými přáteli prostřednictvím nového a inteligentního rozhraní pro online komunitu.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments