If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mikrotransakce v Metal Gear Survive

+ důvod vždy online pro singl.

Pokud u vás tahle hra neupadla v nemilost kvůli odkopnutí Hideo Kojimy ze strany Konami, existují ještě dva důvody, proč ji koncem února na pultech ignorovat, jestliže vás tedy nepřesvědčil nedávný sestřih. O jednom se vědělo už déle, ten druhý je spíš novinkou.

V Metal Gear Survive (Alza.cz) budou opět přítomny mikrotransakce, stejně jako v MGS5: The Phantom Pain. Zjistil to GameSpot při novinářském testování, viz obrázek:

Fungovat budou klasicky: přímo ve hře je zabudovaný obchod, kde si za skutečné peníze můžete pořídit virtuální měnu, případně ji lze získat i běžným hraním jako u jiných titulů. Premium Boost Pass si tam můžete obstarat na den, sedm dnů, měsíc či tři měsíce, leč zatím nevíme, na kolik korun to vyjde.

Ten požadavek na permanentní připojení k internetu je podle Konami kvůli tomu, aby mohli poskytnout "hladký přechod mezi singleplayerem a multiplayerem (co-opem)". Tak prý byla online konektivita od úplného začátku navržena, i to umožní snadné dodávání dalšího obsahu po vydání.

Délku kampaně Metal Gear Survive odhaduje brand manažer Jennifer Tsang na 15 až 20 hodin, ač to pochopitelně záleží na herním stylu.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles