If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Minecraft Dungeons v krabicové Hero Edition i v ČR

Co přinese?

Cenega Czech oznámila, že u nás vydá krabicovou Hero Edition jarní hry Minecraft Dungeons.

Stane se tak 8. září 2020 pouze na PS4.

Tahle verze obsáhne hrdinskou kápi, dva hráčské obleky, slepici jako mazlíčka a dva rozšiřující balíčky: Jungle Avakens a Creepy Winter.

"Všechen rozšiřující materiál bude na disku, s výjimkou Creeping Winter, který bude k dispozici při vydání jako zdarma stažitelný obsah pro všechny, kteří vlastní disk s Hero Edition," praví se v tiskovce.

"Probojujte se novou akční adventurou, která je inspirovaná klasickými dungeony a celá je zasazená do jedinečného stylu Minecraft. Můžete hrát společně se čtyřmi kamarády nebo si můžete projít kobky statečně sami. Bojujte s novými hordami nepřátel napříč nabitými a rozmanitými úrovněmi plných pokladů, to vše ve snaze porazit zlého Arch-Illagera!

Objevte nové mocné zbraně a předměty, které vám pomohou porazit nemilosrdné hordy zlých nepřátel. Bojujte, nebo prchejte přes kaňony, bažiny a samozřejmě - doly! Každý dobrodruh, ať už statečný nebo pošetilý, bude muset být připraven prozkoumat tento krásný kostkový svět.

UNITE - Statečně procházejte kobky sami nebo s přáteli. Můžete hrát až ve čtyřech hráčích společně na jedné konzoli nebo online.

FIGHT - Použijte útoky na blízko, na dálku nebo se obrňte svým těžkým brněním, které vás ochrání. Přizpůsobte si svou postavu a odemykejte jedinečné předměty a vylepšení pro zbraně díky kterým získáte speciální útoky.

SURVIVE - Prozkoumejte akční a bohaté úrovně - to vše ve snaze zachránit vesničany před zlým Arch-Illagerem."

Tagged With

Comments