If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Minigolf a vrácení časomíry v Dead Rising 4 DLC

Oznámen plán obsahu.

Zombie akce v otevřeném světě pro X1/PC je už jen měsíc a půl daleko, tak Capcom usoudil, že nadešel vhodný čas na představení dodatečného obsahu.

Season Pass za 25 dolarů, který je již součástí dražší Deluxe edice, nabídne hráčům prosincového Dead Rising 4 (Alza.cz) trojici DLC balíčků a některé z nich jsou velmi nevšední.

Vše vypukne s menším Stocking Stuffer Holiday Packem, který slibuje tématické vánoční zbraně, zombíky, dopravní prostředky, kostýmy atd.

Druhým pánem na holení se stane Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf, což bude netradičně kompetitivní mini-hra pro čtyři hráče s minigolfem. Zbraně hlavního hrdiny máte použít jako váš set golfových holí, kterými budete mlátit do přerostlého golfového míčku a vše bude šílené díky hordám nemrtvých a různým úskalím.

Poslední třetí DLC ze Season Pass pak do hry vlastně vrátí základní princip předešlých dílů Dead Rising - tzn. že Frank West je nakažen virem a neustále mu v reálném čase běží odpočítávání zbývajícího času, do kdy svou misi musí stihnout, což vás opět pěkně vystresuje jako minule (v základní hře už tento bič nad sebou mít nebudete).

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments