If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mirrors Edge 2 už má svou sekci na oficiálním webu EA

Vysněné pokračování nabývá reálných obrysů + aktualizováno.

Zdá se, že to nedávné nahození Mirrors Edge 2 do katalogů obchodů nebylo jen fantazírování jejich správců. Dnes ráno objevil uživatel ekim z GAFu, že tato ještě neohlášená hra už má svou oficiální sekci na webu EA.com, když jednoduše zadal do Google název hry.

Konkrétně ji nalezl na stránkách pro zákaznickou podporu EA, kam ji asi někdo z administrátorů nahodil dříve, než správně měl. Na dané adrese se kromě názvu hry zatím nic jiného nepíše. Důkaz:

Jak jsme už psali ve středečním Dobrém ránu, když německý Amazon nahodil do nabídky Mirrors Edge 2 pro Xbox One, EA ihned upozornili, že se nejedná o jejich aktivitu a že zatím nemají co oznámit.

Později zařadil Mirrors Edge 2 do předobjednávek i italský Amazon, opět pro Xbox One, dokonce i s provizorním obalem, ale rychle poté ho odstranil.

EA se už dříve nechali slyšet, že studio DICE za 14 dnů na veletrhu E3 oznámí nějakou hru pro next-gen, která ale není Battlefieldem, což by na Mirrors Edge 2 přesně sedělo. Jen se spíš doufalo, že to bude nějaká nová značka. V létě 2012 řekli prezident EA a producent studia DICE, že toto pokračování stále zvažují a že "se jedná o příliš dobrou značku na to, aby ji zabili".

První díl Mirrors Edge vyšel v roce 2008 a ohromil všechny svou originální vizuální stránkou i parkúrovými pohyby hrdinky, za což sklidil obvykle osmičky a devítky (recenze Michala Jonáše z PC verze, recenze Ivana Kratochvíla z konzolovky). Avšak neprodával se zdaleka tak dobře, jak si tvůrci naplánovali, když dosáhl zpočátku pouze na milion kusů, ale později jsme se dozvěděli, že vyšplhal na dvojnásobek.

Comments