If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mise ze speciálek Red Dead Redemption 2 nejsou součástí hlavního příběhu

Uklidnění od Rockstaru.

Chtěli jsme s tímto článkem o edicích počkat, než budou známy detaily o dostupnosti a ceně v ČR, ale ty dle našich informací hned tak nebudou a Cenega čeká na jejich potvrzení, takže na to jdeme hned:

Včera ohlášené tři speciální edice očekávaného Red Dead Redemption 2 (Alza.cz) - Special Edition (80 dolarů), Ultimate Edition (100 dolarů) a Collector's Box (100 dolarů bez zahrnutí hry) - vyvolaly řadu znepokojených reakcí od fanoušků.

Rockstar proto musel všechny kritiky oficiálně uklidnit: ty příběhové mise, které ve standardní edici hry nedostanete, prý nejsou součástí hlavního příběhu.

Konkrétně jde o dvě mise Bank Robbery a Gang Hideout, vedle některých dalších bonusů pro příběhový režim RDR2, které ovlivní hratelnost či peněžní odměny.

V první exkluzivní misi ve speciálce + Ultimate přepadnou Arthur a pár jeho parťáků z gangu banku na jižanském městě Rhodes. Ve druhé misi pak vyčistíte haciendu gangu Del Lobos.

Výrobce se na Twitteru zapřísáhl, že tyhle dvě bonusové mise byly vytvořeny speciálně pro tyhle edice, tzn. nebyly vyříznuty z normální hry.

A jak reaguje na stížnosti, že v Collector's Boxu (dostupném z obchodu Rockstaru) není přiložena plná hra? Prý je určena hlavně pro ty, kteří si koupili digitálku (nebo základní krabicovku, to je jedno) a rádi by měli fyzické bonusy, bez nutnosti platit podruhé za hru, kvůli čemuž by jinak asi musela být cena vyšší. Dává to logiku, ne? Všechny předobjednávky digitálek jinak poskytnou další výhodu: peníze do GTA Online.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments