If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mistrovství ČR ve hrách má trailer

Jak to začalo Invexem...

Společnost PLAYzone vydala trailer pro Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách 2017. Již od roku 2002 tato událost láká tisíce fanoušků a komunitě naopak přináší legendy česko-slovenského esportu. Svou profesionální kariéru zde nastartoval nespočet hvězd, jako je GuardiaN, Freeze, oskar či nejmladší esportové eso, Frozen.

"Letos se potřetí MČR uskuteční tam, kde to všechno v minulém desetiletí začalo. Na místo, kde u nás vznikl progaming v podobě, v jaké ho známe dnes, do Brna. I letos máme pro každého fanouška esportu připravenu spoustu novinek, inovací a především tradičně nadupaný program nejen na hlavním pódiu," praví tisková zpráva. Jak vývoj MČR v počítačových hrách v posledních pěti letech probíhal, můžete shlédnout zde:

Vstupenky jsou již v předprodeji, vybírat můžete z variant základních jednodenních vstupenek či třídenních Premium a Premium Plus lístků, které samozřejmě kromě vstupu na vstupu na MČR v počítačových hrách opravňují diváka ke vstupu na celé výstaviště ve dnech konání festivalu Life!, tedy 10. - 12. 11. 2017. V rámci festivalu probíhají i veletrhy Sport Life, Dance Life, In-joy Life, You2ber Life a Style Life. Na všechny tyto sekce festivalu má návštěvník zajištěn vstup s jedinou vstupenkou.

Comments