If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

MMO Love vstupuje do bety

Fantaskní onlinovku si už zahraje každý.

Na vytvoření velké online hry není třeba žádný velký tým vývojářů a několik milionů dolarů na investice. V podstatě stačí jeden jediný člověk, talentovaný programátor Eskil Steenberg, který vytvořil MMO Love. A od čtvrtka hru už můžete hrát.

Ve čtvrtek tento týden totiž MMO Love dojde do beta fáze, do které se může přihlásit prakticky kdokoliv. Stačí, když zaplatíte programátorovi 3 euro a máte měsíc na to, abyste si vyzkoušeli, jak fascinující online svět Steenberg vymyslel.

Love je hra, která kombinuje taktickou strategii, budovací hru a klasickou FPS. Máte k dispozici vizuálně fascinující svět, ve kterém můžete upravovat terén, vyrábět své pevnosti a snažit se je pak ubránit před nepřáteli. Musíte správně rozestavit obranná zařízení, nejlépe pak spolupracovat s nějakým dalším hráčem a ubránit se společně.

Hra nabízí i spoustu dalších možností jak ji hrát a Eskil Steenberg slibuje, že beta už je vlastně finální hra se všemi možnostmi, které bude nabízet. Pouze je možné, že obsahuje několik bugů, které je třeba vychytat.

Do bety Love se budete moct přihlásit na tomto odkazu.

Tagged With

Comments