If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Modeři dělají s Red Dead Redemption 2 PC psí kusy

Malý kovboj nebo naopak obří postava: vymakanější verze traineru.

Zatímco se Rockstar veřejně omluvil za ne úplně hladký start, včetně slibu rychlých náprav, a Nvidia právě vypustila aktualizované hotfix ovladače, které mají řešit některé technické neduhy, modeři jsou vyloženě ve svém živlu.

PC verzi Red Dead Redemption 2 uchopili jako své hřiště, kde mohou experimentovat i s věcmi, které by vás možná ani nenapadly, že někdo bude zkoušet. Tím lákají ke hře další a další kupující a prodlužují její životnost nad obvyklý rámec, stejně jako třeba u Grand Theft Auto 5.

Po první várce modů ze začátku měsíce či re-shade grafice se objevily další atraktivní modifikace, čímž nemyslíme svléknutí postav donaha.

Lenny's Simple Trainer od LMS postoupil do nové verze 0.7, která přinesla nemalý pokrok. Přes klávesu F5 si vyvoláte herní menu, které snadno dovolí přepínat mezi různý věcmi.

Takto můžete třeba zmenšit postavy na dvacet procent své původní velikosti, nebo je naopak zvětšit, čímž se z nich stanou obři větší než stromy. Funguje to jen na postavy, nikoli na předměty.

Můžete se také stát orlem a proletět se nad krajinou. Nebo se teleportovat, vygenerovat si zbraně a dopravní prostředky přímo před nosem, přidat peníze či zařídit nesmrtelnost. Nezapomeňte si zálohovat původní soubory a také na to, že nesmíte spustit multiplayer, což by vyústilo v ban.

Podívejte se na obrázky z takto modifikovaného RDR2 PC vytípané Eurogamerem:

Comments